פלנינג מדיה

 

ב- Women Media אנו מתמחים בתכנון ורכש מדיה ובניהול הפעילות השיווקית לקהל יעד נשי, בכל הפלטפורמות (עיתונות, שילוט חוצות, שילוט בתחנות אוטובוס, רדיו, טלוויזיה, אינטרנט, מובייל, תוכן שיווקי בתכניות טלוויזיה, שיווק ויראלי ועוד).

 

מחלקת תכנון ורכש המדיה שלנו תבצע מחקר שוק מעמיק, תעריך נתוני מכירות, תבחן את התנהגות המתחרים ואת נתח המותג בשוק לעומתם,  תבדוק נתוני הצלחה של קמפיינים אחרים ותתייחס למגמות בשוק. המחלקה תבנה את דיוקנה של הלקוחה הפוטנציאלית, תבחן ותאפיין את פרופיל צריכת המדיה של הלקוחה. לאחר מכן, המחלקה תערוך בקרת מדיה ותברור בין שטחי הפרסום האפשריים, על מנת לסנן ולנפות פלטפורמות מדיה חלשות ולחזק ערוצי מדיה אטרקטיביים, רלוונטיים ואפקטיביים לקמפיין, תוך היצמדות לאסטרטגיית הקמפיין ולתכנית השיווקית. 


לאחר איסוף וניתוח הנתונים, המחלקה תבחן את הכדאיות הכלכלית, תתקצב את פריסת המדיה ותתכנן אסטרטגיית מדיה ותוכנית מדויקת ויעילה להקצאת כספיכם. באמצעות תכנון מדיה חכם, מחלקת המדיה שלנו תמצא את האיזון המדויק בין הצורך בחשיפה גבוהה ופיזור הפרסום בכמה שיותר ערוצי פרסום שונים, לבין הצורך לרכז את הכוח בערוצים היעילים והרלוונטיים ביותר לקהל המטרה, ותחלק את תקציב המדיה בצורה מושכלת באפיקי המדיה השונים בהם קהל המטרה שלכם נמצא, על מנת להפגיש אותו עם הקמפיין בכמה שיותר נקודות, זמנים וערוצי מדיה.

ב-Women Media נבנה עבורכם תכנית מדיה המותאמת בדיוק לצרכיכם ולמטרות המהלך הפרסומי-שיווקי שתיצור מעטפת פרסום מקיפה סביב קהל היעד הפוטנציאלי. אנחנו נדאג לשלב ולחלק את תקציבכם בצורה האופטימאלית בין ערוצי המדיה הרלוונטיים ולהוציא מתקציבכם חשיפה מקסימאלית לקהל היעד בפחות משאבים.
ב-Women Media , נרכוש עבורכם את שטחי המדיה השונים במחירים הזולים בארץ ובתנאים הטובים ביותר. לאחר עליית הקמפיין לאוויר, נבצע הערכה ונאמוד את הצלחת הקמפיין.

 

מחלקת תכנון ורכש המדיה שלנו תיצור עבורכם תמהיל מדיה מדויק, יעיל ופוגע שימקסם את אפקטיביות הקמפיין ורמת חשיפתו לקהל המטרה, ינצל בחכמה את תקציב המדיה ויפיק את התוצאות הטובות ביותר מתקציב הפרסום שלכם!

 

פריסת המדיה שלנו