דיגיטל

 

כוחו של הדיגיטל רב עוד יותר כשמדובר בקהל יעד נשי - הוכח כי בכל הקשור לרשת, נשים הן המין החזק. הן בולטות במדיה החברתית, מעורות, סקרניות ומתעניינות בנעשה, מתחזקות דרכה מערכות יחסים, נאמנות עם המותגים האהובים עליהן ונוטות להמליץ ולשתף יותר.

- 69% מהנשים גולשות כיום באינטרנט (נתון זה רק יעלה ויגדל עם השנים(
- 60% מהקניות ברשת מתבצעות ע"י נשים
- 72% מהמשתמשים הפעילים בפייסבוק הן נשים
- 80% מהגולשים והרוכשים באתר גרופון הם נשים
 
אם מצאתם חן בעיניהן, נגעתם בליבן, הבנתם את ראשן, או קלעתם בול לרצונן, טעמן וצרכיהן של הנשים- זכיתם בקהל יעד נאמן שאפילו יפרגן לכם ברשת ביחסי ציבור חינם!

אנחנו ב- Women Media מתמחים בפרסום אונליין לנשים על כל סוגיו:

• הקמה וניהול דפים עסקיים בפייסבוק ובמדיה החברתית
• הקמת אתרים תדמיתיים ודפי נחיתה
• מיילרים וניוזלטרים שיווקיים,
• באנרים, פופ-אפים, מודעות זעירות,
• קידום ממומן, מודעות גוגל
• סרטונים "ויראליים", פרה-רולים ביוטיוב
• פיתוח אפליקציות.

האון-ליין הנה פלטפורמה המקדמת מעורבות של קהל רלוונטי, מאפשרת תגובתיות מיידית ויצירת דו שיח. בנוסף היא מספקת פילוח ומדידה של חשיפה ואפקטיביות, העונה למטרות בכל שלבי החיים של המותג:

מודעות- השלב הראשון בחיי המותג הינו יצירת מודעות ושיחה עליו. הרשת מאפשרת להעלאות רמת המודעות גם עבור מותגים ותיקים.

הכרות מעמיקה והתנסות- בעזרת משחקים, תמונות ופוסטים המותג מאפשר לקהל אוהדיו להכיר את פעילותו, ערכיו, מוצרים חדשים ועוד. המדיה מאפשרת ליצור אינטראקציה ויראלית ולחלק מתנות והטבות לאוהדיו. צרכנים רבים פונים לאינטרנט לקבלת מידע נוסף, להעמקת ההיכרות מותגים ולהתנסות בחוויה המותגית.

הנעה לרכישה- יצירת העדפה במעמד הרכישה. קיימות מגוון דרכים לייצר למותג נוכחות שגם תשפיע על החלטתו לרכוש. פיתוח מערכת היחסים עימו יוצרת העדפה ובפרסום ממוקד תוכלו להגדיל את המכירות משמעותית.

יצירת נאמנות מותגית- מגוון רחב של כלים דיגיטליים מאפשרים למפרסם לשמר לקוחות קיימים, להעמיק את סל הצריכה שלהם, להגדיל את תדירות צריכת המותג, את ערך הלקוח ולהביא לביקורים חוזרים.

טיפוח שגרירי מותג- צרכנים מרוצים, או כאלו שנוצרה אצלם רמה גבוהה של עניין במותג, נוטים בקלות לשתף את חבריהם בתוכן ו/או במסרים של המותג. יצירת שיחה חיובית, אורגנית ויצירת באזז סביב המותג בידי הגולשים מכונה 'שגרירות' ומייצרת עבור המותג מדיה חינמית.

ב- Women Media נגדיר במדויק את מסלול הפעילות הפרסומית/שיווקית לקהל היעד הנשי שלכם בהסתמך על ידע וניסיון. נתאים עבורכם את הכלים המדויקים והיעילים שיעניקו לכם נראות גבוהה בקרב קהל המטרה, ייצרו סביבכם באזז ויניעו את הגולשות לרכישה ולנאמנות. נשתמש במדיה באופן מושכל לבחינת ההצלחה ונמשיך לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר לאפקטיביות והחזר על השקעתכם.