תיק עבודות

דנכול | שטראוס

דנונה שטראוס השיקה מוצר חדשני להורדת הכולסטרול הרע בגוף תחת השם דנכול. הייחודיות של המוצר והחיבור החזק שלו לקהל יעד נשי, המחובר לעולם הבריאות, דרשו מ-Womenmedia לבנות פעילות ייחודית בפני עצמה בשני שלבים.

בשלב הראשון נעשתה פניה למאמנים ולדיאטניות ב-400 חדרי כושר בכל הארץ. דיאטניות מטעם שטראוס התלווו לצוות  Womenmedia ונפגשו באופן אישי עם למעלה מ-1,200 מאמנים וכמעט 2,000 דיאטניות העובדים בחדרי הכושר. במפגש הם קיבלו הדרכה מקצועית על דנכול של דנונה שטראוס וקיבלו ערכות מיוחדות להם שכללו חומרי הסבר, שוברי הנחה לרכישת המוצר, מגבות ממותגות וצידנית עם קרחון שהכילה שישיית דנכול. במקביל, נתלו בחדרי הכושר פוסטרים של דנכול. המאמנים והדיאטניות התרשמו מאוד מההשקעה ומחיבור המוצר לאוכלוסייה בחדרי הכושר.

לאחר הדרכת צוותי חדרי הכושר, החל השלב השני שכלל את חלוקת המוצר בפועל למתאמנות. 2 משאיות קירור עברו בין 400 חדרי הכושר וחילקו מאות אלפי בקבוקי דנכול. המאמנים והדיאטניות היוו את שגרירי המותג בשטח, העניקו לנשים המתאמנות את ההסבר המקצועי, נתנו להן לטעום מהמוצר וחילקו את שוברי ההנחה. בנוסף, הוצב סטנד של דנכול בדלפקי הקבלה עם עלוני הסבר. פעילות הקד"מ החכמה בשילוב פרסום אינדור ממוקד זכתה להצלחה רבה ולתגובות חיוביות רבות מהנשים בשטח.

 

פריסת המדיה שלנו

Large Images

Large Images, good for fullscreen view
/usercontent/images/Ribbon-Cutting.jpg