קריאטיב

 


קריאייטיב לנשים היא אחת ההתמחויות יוצאות הדופן של Women Media שבבסיסה הבנה מעמיקה בפסיכולוגיה הנשית. הבנה זו יוצרת עבור לקוחות החברה פרסום המעצים נשים, מבין לליבן, פרסום הנוגע והלוחץ על הנקודות האמיתיות שלהן ובכך מניע לפעולה. זהו לא סוד כי  שוק הפרסום ידע ימים של החפצת נשים ותיוגן באופן שלא עונה בקנה אחד עם תפקידן האמיתי בחברה, לשם כך גייסנו צוותים נשיים בלבד האמונים על יצירת מוצרים פרסומיים שיודעים לדבר אל האישה בגובה העיניים, מוצרים פרסומיים שמתכתבים עם העולם שלה, בכל גיל ובכל שלב. בשל כך הפרסום הזה עובד ומניע לפעולה.

מחלקת הקריאייטיב שלנו מורכבת מ-3 תתי מחלקות:


קופירייטינג: יצירת רעיונות וכתיבת תוכן המדבר נשים. הקופירייטריות שלנו יודעות כיצד לשלב בין הבריף הפרסומי שהן מקבלות לבין ההבנה המעמיקה שלהם בנשים. הן מביאות לשולחן העבודה את עולמן הפנימי ומשלבות אותו עם הצרכים העסקיים של המותג. הכתיבה והרעיונות שהמחלקה מייצרת מדברים אל עולמה הפנימי של האישה ואל סביבת החיים שלה.   


ארט: מנהלי הקריאייטיב של המחלקה, בעלי ניסיון עשיר, מנתבים את עבודת הרעיונאות לכדי יצירה ויזואלית מושלמת. שימוש באלמנטים ויזואליים מעולמה של האישה יחד עם הצרכים העסקיים של המותג מביאים לכדי מוצר מוגמר יוצא דופן. הרעיונות הפרסומיים מקבלים חיים על גבי מודעות, באנרים, דפי נחיתה ומוצרי פרינט אחרים כאשר לאישה מוענק פרסום שהיא יכולה להזדהות איתו ולאחריו גם להיות מניע חזק לקנייה. 


גרפיקה: הסטודיו של Women Media מעורר לחיים ומעניק זווית נשית לכל פרסום אשר מגיע אליו. באם הוא פרי יצירה של תת מחלקות הקופירייטינג והארט ובאם הוא מקבל מוצר פרסומי מן המוכן. הגרפיקאיות מוצאות את נקודות החוזק של המוצר ומוסיפות לו רבדים נשיים כך שיידע להתחבר בצורה הדוקה יותר אל קהל היעד. כל מוצר שיוצא מהסטודיו ניחן בחשיבה ויזואלית נשית ומניע לפעולה.

 

מעוניינים בפנייה יצירתית לנשים? פנו אלינו עוד היום וצוותי הקריאייטיב שלנו יעניקו לכם הצעות יוצאות דופן לפרסום ותקשורת שיווקית  חכמה, יפה ואינטליגנטית לנשים