פרסום

 

Women Media מתמחה בפרסום אופליין לנשים: מודעות פרינט, פליירים ועלונים, שילוט חוצות ושילוט בתחנות אוטובוס, דיוור ישיר- כולם מדברים לליבן של נשים בשפה של נשים, שוברים מפנקים, מדבקות, תלי-דלת, טלוויזיה, רדיו ופעילויות קד"מ להעצמת חוויית מותג ומערכת היחסים עימו, המוערכים מאוד ע"י נשים.

בשנים האחרונות יש שטוענים שניתן לוותר על האופליין, בפועל מדובר בטעות שמוליכה שולל מפרסמים רבים. פרסום דרך האינטרנט לבדו, מוביל לתוצאות משביעות רצון רק לעתים רחוקות ובענפים מסוימים.
בעזרת תמהיל שיווק מדויק שניצור עבורכם במגוון הפלטפורמות הנכונות תיווכחו בכוח האדיר של המדיה מחוץ לרשת ותגלו שהיא אחד ממנועי הצמיחה המשמעותיים של המותג.

האופליין מאפשר:
חוויה חושית:
פרסום ושיווק באוף ליין מאפשר לאנשים לגעת, למשש, להריח, לטעום. הוא פוגש באנשים בחיי היום יום, בעולם המציאות שלהם. פרסום זה חשוב מכיוון שהוא נוגע בכל חמשת החושים ומאפשר חוויה מלאה יותר של מסע הפרסום ושל המותג.
פנייה ממוקדת לקהל המטרה: מדיית האוף ליין מאפשרת לכם להגיע עד לדלתות ביתם של לקוחותיכם, לרכבים, מקומות הבילוי וכדומה. היא מאפשרת לכם לפנות באופן מדויק וממוקד ביותר לקהל היעד הרצוי. גם הטלוויזיה והרדיו מאפשרים שיבוץ מושכל בהתאם לערוץ, לתכנית, לתכנים ולשעות בהם תמצאו את קהל היעד שלכם.
נגישות לקהל "לא טכנולוגי": כיום נראה כי אין אדם שלא נמצא ברשת, למען האמת ישנם קהלים שימשיכו להעדיף לצרוך תכנים באוף ליין, מתוך הרגל של שנים. מדיית האוף ליין מגיעה לכלל האוכולוסיה ותמשיך לגעת בכולם.
מתאים לכל תקציב: גם במידה ותקציב הפרסום של חברה אינו מאפשר פרסום במדיות האופליין הגדולות, קיימות אפשרויות של פרסום אופליין במחירים שפויים יותר, שניתן לשלב עם הפרסום ברשת.
אנחנו בוומן מדיה, מאמינים ויודעים, מתוך ניסיון רב ותוצאות מוכחות בשטח, כי שילוב פרסום אופליין עם אונליין הוא הנוסחה המנצחת לקידום יעיל וחשיפה מרבית ללקוחותינו.
באמצעות שילוב חכם ומושכל של השניים, והבנה מעמיקה של קהל היעד, אנחנו דואגים שפרסום האונליין והאופליין ישלימו זה את זה, יזינו זה את זה, יצרו אחידות בזירות הפעולה השונות ויביאו לתוצאות מרחיקות לכת של מקסימום חשיפה אפקטיבית לקהל היעד.

ב- WOMEN MEDIA מובטח לכם פרסום אופליין מתוחכם שמביא תוצאות ומגדיל מכירות!